Avatar
Centrum Seniora

Białostocka Platforma Aktywizacji Seniorów

BUDŻET OBYWATELSKI DLA NIEWTAJEMNICZONYCH
Stowarzyszenie Akademia Plus 50
seniorzy_partycypuja

Warsztaty JAK MOGĘ DECYDOWAĆ O FINANSACH MOJEGO MIASTA? BUDŻET OBYWATELSKI DLA NIEWTAJEMNICZONYCH

Termin: 27 czerwca 2014 r. w godzinach 12.00-15.30

Miejsce: Białystok, ul. Cieszyńska 3 A lok. 415

Podczas spotkania, wykorzystując grę planszową na temat budżetu miasta, porozmawiamy o tym, jak mieszkańcy mogą wpływać na finanse swojego miasta. Przybliżymy również, jak w Białymstoku wygląda realizacja budżetu partycypacyjnego. Warsztaty są w szczególności skierowane do osób powyżej 60 roku życia.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Maszkowska.

Zgłaszać się można telefonicznie – pod numerem telefonu 731205213 lub mailowo: a.maszkowska@soclab.org.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Więcej informacji na stronie internetowej Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab” (kliknij tutaj)

Informacje o Fundacji SocLab:
Fundacja SocLab działa od 2011 roku. Jest organizacją pozarządową i zajmuje się realizacją badań społecznych dot. kultury, tolerancji, polityki społecznej, współpracy międzynarodowej. Drugim, równie istotnym filarem, są działania społeczne z zakresu partycypacji obywatelskiej, dialogu społecznego i międzykulturowego. Celem Fundacji jest bowiem łączenie sfery naukowej z praktyką społeczną.
Od maja do grudnia 2014 r. realizuje projekt „Seniorzy partycypują” – kompleksowy program badawczo-edukacyjny, którego celem jest upowszechnienie aktywności społecznej i obywatelskiej wśród mieszkańców Białegostoku po 60 roku życia, w szczególności poprzez działania animacyjne, szkolenia, warsztaty, wizytę studyjną do Gdyni, konferencję i publikacje.


-