Warsztaty pisarskie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” z siedzibą w Warszawie serdecznie zapraszają osoby powyżej 60 roku życia do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach pisarskich.

Termin: 14 listopada 2013 r, godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku przy ul. Kombatantów 7.

Warsztaty twórczego pisania są przeznaczone dla osób, które skończyły 60 lat i chcą zdobywać nowe umiejętności, rozwijać się i czerpać z tego przyjemność, pisać – dla siebie i dla innych, ale potrzebują inspiracji i motywacji, rozprawić się z wewnętrznym krytykiem, który nie pozwala im próbować nowych rzeczy, dowiedzieć się, jak wykorzystywać elementy autobiograficzne i domowe archiwa zdjęciowe w konstruowaniu swojej opowieści, poznać i przećwiczyć różne techniki pisarskie, w przyjaznej atmosferze skonsultować swoje pomysły z profesjonalistami.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wziąć udział w konkursie literackim (nagrody przyzna profesjonalne jury), otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, zawierających m.in. przydatne wskazówki, bibliografię, informacje pozwalające bez problemu przygotować pracę konkursową, dostanie dyplom poświadczający udział w warsztatach współfinansowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, będzie miał możliwość indywidualnej rozmowy z trenerami prowadzącymi warsztaty.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne, spotkanie warsztatowe potrwa 5 godzin dydaktycznych, ostatnia godzina przeznaczona jest na indywidualne konsultacje z trenerami, grupa warsztatowa liczy ok. 15–20 osób w wieku 60+, każde zajęcia prowadzi zespół dwóch profesjonalnych trenerów twórczego pisania.


Zapisy

Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rops@rops-bialystok.pl lub zgłosić telefonicznie pod nr. tel. 85 744 71 71.

Więcej na: www.rops-bialystok.pl/rops/?p=4875


Więcej informacji o warsztatach

Warsztaty zrealizowane w ramach projektu „PISZEMY+”: www.piszemyplus.pl

Informacji na temat warsztatów ze strony ROPS w Białymstoku udziela podinspektor Monika Jodłowska.

Wczytuję mapę...

czwartek
14 Listopad | 10:00 - 14:00

Lokalizacja: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku | Warsztaty

Kategorie wydarzenia: