Avatar
Centrum Seniora

Białostocka Platforma Aktywizacji Seniorów

GALERIA SLEŃDZIŃSKICH ZAPRASZA…
Stowarzyszenie Akademia Plus 50
Galeria_Slendzinskich

Propozycje Galerii im. Sleńdzińskich w Białymstoku na najbliższe dni:

Kresy mało znane

Galeria im. Sleńdzińskich zaprasza w czwartek – 8 maja o godz. 18.00 do siedziby przy ul. Waryńskiego 24a na wykład dr Katarzyny Węglickiej „Kresy mało znane. Opowieść o miejscach i ludziach z ziem ukrainnych Rzeczypospolitej”, w ramach cyklu Czwartki u Sleńdzińskich. Wstęp wolny.

Amicuduo z historią w tle

Galeria im. Sleńdzińskich zaprasza w niedzielę – 11 maja o godz. 16.00 do siedziby przy ul. Waryńskiego 24a na koncert kameralny z cyklu Koncert z historią w tle. Wystąpi Amiciduo w składzie: Kinga Pancerz – flet, Maria Grądman – gitara. Wstęp wolny.

Zapach miejsca

Galeria im. Sleńdzińskich w niedzielę – 11 maja w godz. 16.00-18.00 zaprasza do salonu wystawowego przy ul. Legionowej 2 na warsztaty „Zapach miejsca”.
W trakcie warsztatu będziemy odkrywać zapachy podwórka i dzieciństwa. Zastanowimy czy można stworzyć portret z zapachów? Odpowiedź na to pytanie ułatwi nam Zapachowa Galeria. Warsztaty są częścią projektu Portret miejsca (Wolontariat dla Kultury). Pierwszeństwo mają osoby zamieszkujące w sąsiedztwie Galerii oraz osoby interesujące się tym miejscem.
Wstęp wolny. Zapisy: tel. 502 138 980


-