Avatar
Centrum Seniora

Białostocka Platforma Aktywizacji Seniorów

REKRUTACJA NA BEZPŁATNE WARSZTATY KOMPUTEROWE
Stowarzyszenie Akademia +50
warszataty_komputerowe_dla_poczatkujacych_centrum_seniora

Warsztaty komputerowe na poziomie podstawowym (grupa I), to zajęcia skierowane do osób po 60 roku życia, które mają ograniczony kontakt z komputerem i chciałyby się nauczyć zasad jego obsługi. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów poznają:
– podstawy obsługi komputera,
– budowę komputera,
– podstawy programu Word i Excel,
– podstawy Internetu oraz komunikacji przez Internet.

Terminy spotkań: 3,4,5 czerwca; 11,12,13 czerwca i 17,18 czerwca 2014 w godz. 9:00 – 11:00
Miejsce: ul. Św. Rocha 5, lok. 202 (BIK Edukacja)
Koszt: zajęcia bezpłatne, liczba miejsc ograniczona

To pierwszy z cyklu czterech kursów komputerowych skierowanych do osób po 60 roku życia, o różnym stopniu zaawansowania. Osoby zainteresowane kolejnymi kursami zapraszamy do kontaktu.

Zapisy i informacje: tel: 5353 111 89 (Gosia Kijak),
e-mail: kontakt@cs.bialystok.pl (należy podać: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu)

Prowadzi: Krzysztof Kundziewicz

Krzysztof Kundziewicz to absolwent Politechniki Białostockiej. Umiejętności trenerskie doskonalił w Szkole Trenerów Biznesu „Moderator”. Specjalizuje się w coachingu oraz szkoleniach informatycznych. Pokazuje jak skutecznie wykorzystywać narzędzia informatyczne w codziennym życiu i pracy oraz jak nie zagubić się w zalewie informacji. Posiada certyfikaty trenera i egzaminatora VCC w obszarze AutoCAD 2D i 3D. Jest także certyfikowanym trenerem VCC w obszarach: Komputer i Internet w zawodach technicznych oraz Programy biurowe w administracji. Poza tym zajmuje się szkoleniami i coachingiem z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji, wykorzystywania oprogramowania w prowadzeniu firm.


-