Avatar
Centrum Seniora

Białostocka Platforma Aktywizacji Seniorów

ŚRODY LITERACKIE
Stowarzyszenie Akademia Plus 50
ksiaznica_podlaska

Książnica Podlaska serdecznie zaprasza na spotkania z cyklu Środy Literackie. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań:

07 maja 2014 – KS. DR HAB. JERZY SIKORA
Poeta, krytyk literacki, eseista, pracownik naukowy, doktor habilitowany nauk humanistycznychb w zakresie literaturoznawstwa, adiunkt w Katedrze Literatury Polskiej XX wieku na UKSW w Warszawie, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym w Ełku. Redaktor naczelny miesięcznika „Martyria”, korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej, duszpasterz środowisk twórczych.

14 maja 2014 – GRAŻYNA CYLWIK
Białostoczanka, poetka. Debiutowała w 2004 roku na łamach kwartalnika „Najprościej” oraz w antologiach: Betlejem jest w Tobie (2005), Z ziaren słów (2006), Na skrzydłach słów (2009).

21 maja 2014 – MAŁGORZATA KADYSZ
Pedagog, logopeda, trener Rozwoju Osobistego i Radykalnego Wybaczania. Prowadzi szkolenia z technik skutecznej komunikacji, psychologii wyglądu i budowania własnej wartości.

28 maja 2014 – DANUTA BARTOSZ
Poetka, wiceprezes zarządu Związku Literatów Polskich Oddział w Poznaniu, laureatka nagrody Znak Dobra im. Romy Brzezińskiej, odznaczona medalem „Labor Omnia Vincit” (2011).

Spotkania odbywają się w każdą środę miesiąca o godz. 17:00 w Wypożyczalni Głównej.


-